Jana Bockwinkel

Administratief medewerkster
Tel.: +49 2564/911-16
Fax: +49 2564/911-35
bockwinkel@bmg-vreden.de

Anne Segbers

Administratief medewerkster
Tel.: +49 2564/911-17
Fax: +49 2564/911-35
segbers@bmg-vreden.de

Anna-Lena Hartmann

Advocaat en notaris medewerkers
Tel.: +49 2564/911-15
Fax: +49 2564/911-35
hartmann@bmg-vreden.de

Anni Ahler

Fiscaal administratief medewerkster
Tel.: +49 2564/911-26
Fax: +49 2564/911-35
ahler@bmg-vreden.de

Claudia Hinkers

Fiscaal administratief medewerkster
Tel.: +49 2564/911-0
Fax: +49 25664/911-35
info@bmg-vreden.de

Karin Decker

Fiscaal administratief medewerkster
Tel.: +49 2564/911-28
Fax: +49 2564/911-35
decker@bmg-vreden.de

Bettina Meiners

Fiscaal administratief medewerkster / belastingdeskundige
Tel.: +49 2564/911-31
Fax: +49 2564/911-35
meiners@bmg-vreden.de

Marina Langkamp

Fiscaal administratief medewerkster
Tel.: +49 2564/911-22
Fax: +49 2564/911-35
m.langkamp@bmg-vreden.de

Karola Wilma

Fiscaal administratief medewerkster / accountant
Tel.: +49 2564/911-23
Fax: +49 2564/911-35
wilma@bmg-vreden.de

Lisa Theßeling

Fiscaal administratief medewerkster
Tel.: +49 2564/911-32
Fax: +49 2564/911-35
thesseling@bmg-vreden.de

Petra Lukas

Administratief medewerkster
Fon: +49 2564/911-15
Fax: +49 2564/911-35
lukas@bmg-vreden.de

 

 

Lea Niemeier

Fiscaal administratief medewerkster
Tel.: +49 2564/911-29
Fax: +49 2564/911-35
niemeier@bmg-vreden.de

Valerie Hilbing

Fiscaal administratief medewerkster
Tel.: +49 2564/911-20
Fax: +49 2564/911-35
hilbing@bmg-vreden.de

Carolin van den Berg

Trainee fiscaal administratief medewerkster
2e leerjaar
Tel.: +49 2564/911-33
Fax: +49 2564/911-35
vandenberg@bmg-vreden.de

Helen Abbing

Trainee fiscaal administratief medewerkster
1e leerjaar
Tel.: +49 2564/911-21
Fax: +49 2564/911-35
abbing@bmg-vreden.de